Fólie Spigen Paper Touch iPad Pro 11″, Air 10.9″ (AFL03001)

Fólie Spigen Paper Touch pro iPad Air 10.9"/Pro 11" Matná ochranná fólie skvěle padne na váš iPad Air i Pro s velikostí obrazovky okolo 11".... více informací »
Fólie Spigen Paper Touch
Značka: Spigen
824 Kč
Ověřit dostupnost
Fólie Spigen Paper Touch pro iPad Air 10.9"/Pro 11" Matná ochranná fólie skvěle padne na váš iPad Air i Pro s velikostí obrazovky okolo 11"....

Fólie Spigen Paper Touch pro iPad Air 10.9″/Pro 11″ Matná ochranná fólie skvěle padne na váš iPad Air i Pro s velikostí obrazovky okolo 11″. Zabezpečí vaši obrazovku proti škrábancům a to bez ztráty citlivosti. Navíc její struktura dodává pocit, že píšete na papír. Při používání Apple pencil tak bude mít familiérní pocit, jako když kreslíte do bloku. Ničím nerušené používání ještě dotváří fakt, že netvoří žádné bublinky. Tento kvalitní a levný výrobek je k dispozici mimo jiné tu na webu umístěný v kategorii pro pc! Nyní získáte podobné zboží ze zmíněné sekce za super cenu.

Designový výrobek Fólie Spigen Paper Touch iPad Pro 11", Air 10.9" (AFL03001) od dodavatele kvalitních produktů Spigen jednoduše najdete momentálně v naši nabídce za parádní cenu. Nyní získáte od 824 Kč.