Fotoalbum pro fotoaparát Fujifilm Instax Mini, modrá

Fotoalbum pro fotoaparát Instax Mini, modré Nenechte své vzpomínky vyblednout. Zařaďte je raději do fotoalba, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit a... více informací »
Fotoalbum pro fotoaparát Fujifilm Instax Mini
Značka: Fuji
349 Kč
Ověřit dostupnost
Fotoalbum pro fotoaparát Instax Mini, modré Nenechte své vzpomínky vyblednout. Zařaďte je raději do fotoalba, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit a...

Fotoalbum pro fotoaparát Instax Mini, modré Nenechte své vzpomínky vyblednout. Zařaďte je raději do fotoalba, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit a oživit si chvíle, na které nechcete zapomenout. Jednoduché, ale praktické řešení Pořiďte si na své fotografie originální fotoalbum, které je přímo určené pro rozměry snímků z Instax Mini. Do kvalitního alba z odolné PU kůže se vleze 108 snímků, takže můžete mít hromadu vzpomínek na jednom místě. Navíc díky kompaktním rozměrům není problém mít album stále u sebe, jelikož se vám vleze i do menší kabelky.

Hodně žádaný produkt Fotoalbum pro fotoaparát Fujifilm Instax Mini, modrá pocházející od značky Fuji můžete pořídit právě skutečně levně. Nyní nakoupíte za 349 Kč.