Fotoaparát Fujifilm Instax MINI 9, fialová ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Vraťte se zpátky v čase Zaujměte originálním instantním... více informací »
Fotoaparát Fujifilm Instax MINI 9
Značka: neuvedeno
1 839 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Vraťte se zpátky v čase Zaujměte originálním instantním...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Vraťte se zpátky v čase Zaujměte originálním instantním fotoaparátem Fujifilm Instax Mini 9 ve fialové barvě, který vám kromě stylového designu přináší také možnost vytisknout snímek ihned po jeho pořízení. Instantní fotoaparát Instax Mini 9, dostupný v mnoha barevných provedeních, je ideální volbou pro mladé fotografy, kteří s jeho pomocí mohou dát najevo svůj smysl pro styl. Foťte a vyvolávejte Instantní fotoaparáty, které vám umožňují vyvolat snímky ihned po jejich pořízení, se v posledních letech vrací do módy a na velké oblibě si získaly především fotoaparáty řady Instax Mini, které se nyní vrací s novým modelem. Stačí stisknout spoušť a vyvolat obrázky, o které se ihned můžete podělit s přáteli nebo rodinou. Selfie, se kterými zazáříte Pořízení selfies nikdy nebylo snazší. Fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 obsahuje selfie zrcátko umístěné vedle objektivu, díky kterému vždy poznáte, jak budete na výsledné fotce vypadat. Díky přídavné čočce navíc můžete fotit objekty do blízkosti pouhých 60 cm. Kvalitní snímky Fotoaparát Instax Mini 9 vám umožní vyvolávat obrázky o velikosti 62 x 46 mm do pouhých 90 sekund od jejich pořízení. O jejich kvalitu se stará monofokální objektiv Fujinon s ohniskovou vzdáleností 0,6 m až nekonečno a bleskem. Výdrž má na starosti dvojice AA baterií.

Velmi oblíbený produkt Fotoaparát Fujifilm Instax MINI 9, fialová ROZBALENO od skvělé značky neuvedeno pohodlně pořídíte tady a teď právě za parádní cenu! Momentálně k dispozici za 1 839 Kč.