Fotopast pro sledování zvěře Denver WCM8010, GSM modul, 8Mpx POUŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Fotopast Denver WCM8010 Fotopast Denver s infračerveným filtrem pro... více informací »
Fotopast pro sledování zvěře
Značka: Denver
2 400 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Fotopast Denver WCM8010 Fotopast Denver s infračerveným filtrem pro...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Fotopast Denver WCM8010 Fotopast Denver s infračerveným filtrem pro záznam ve dne i v noci se vyznačuje skvělou kvalitou pořízených snímků díky snímači s rozlišením 8 MPx a kvalitním videem s rozlišením ve FullHD při 15 FPS. Fotopast WCM8010 má vestavěný 2″ LCD displej pro snadnou manipulaci a případnou kontrolu zachycených snímků. Zaznamenávejte zvěř nebo nechtěnou návštěvu ve vaší chatě a nechte si snímky zasílat v reálném čase pomocí vestavěného GSM modulu. Vodotěsná a připravena na svůj okamžik Fotopast je odolná proti stříkající vodě a prachu s certifikací IP65. V pohotovostním režimu zvládne čekat na svou příležitost až 3 měsíce a při detekci pohybu ve svém okolí se zvládne spustit za 0,3 sekundy. Napájení probíhá přes 4 nebo 8 klasických baterií typu AA. Slot na microSD pojme kartu až o velikosti 32 GB. Snímá do vzdálenosti až 25 metrů.Kvalitní produkt máte možnost koupit v pohodě tady na našem webu umístěný v sekci domácnost. Mrkněte na zlevněné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online!

Tento kvalitní a levný výrobek Fotopast pro sledování zvěře Denver WCM8010, GSM modul, 8Mpx POUŽ od společnosti s výborným jménem Denver jednoduše získáte zde teď napořád výhodně! Právě nyní za 2 400 Kč.