Fritéza Delimano Air fryer Touch, černá

Zdravé smažení Fritéza Delimano Air Fryer Touch přináší chutné smažené potraviny ve zdravější variantě. Pracuje pomocí horkého vzduchu, který... více informací »
Fritéza Delimano Air fryer Touch
Značka: Delimano
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Zdravé smažení Fritéza Delimano Air Fryer Touch přináší chutné smažené potraviny ve zdravější variantě. Pracuje pomocí horkého vzduchu, který...

Zdravé smažení Fritéza Delimano Air Fryer Touch přináší chutné smažené potraviny ve zdravější variantě. Pracuje pomocí horkého vzduchu, který vaše potraviny smaží, aniž by byly ponořeny do oleje nebo jiných tuků. Tento multifunkční spotřebič kombinuje teplo s výkonným systémem, ve kterém cirkuluje horký vzduch kolem jídla. Dva koše na přípravu V závislosti na množství porcí, které se chystáte připravovat, si můžete vybrat, zda použijete nádobu s objemem 5 l, nebo vám postačí kapacita 3,2 l. V případě, že si zvolíte menší nádobu, pak ji jednoduše vložíte do větší a vaše jídlo tak bude připravené rychleji. Jednoduché použití Veškeré nastavení provedete snadno na přehledném dotykovém displeji. Zde si nastavíte požadovaný program a fritéza tak za vás usmaží hranolky, maso či například buchtu. Pokud se vám zrovna žádný program nehodí, můžete si sami nastavit požadovanou teplotu a čas. Během smažení se můžete pomocí tepelně izolované rukojeti podívat do nádoby a zkontrolovat, zda už není pokrm hotový. Rychlá údržba Po ukončení smažení nádobu jednoduše umyjete, jelikož je vyrobena z nepřilnavého materiálu. Nemusíte tak drhnout žádné připálené kusy a samotné mytí vás neobere o příliš mnoho času.

Tento oblíbený výrobek Fritéza Delimano Air fryer Touch, černá od značky se skvělou pověstí Delimano jednoduše pořídíte v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní za 2 590 Kč.