Fritéza Guzzanti GZ 33 D, 4,3l

Fritéza Guzzanti GZ33D Milujete hranolky, smažené řízky nebo rybí prsty jen byste chtěli jíst zdravěji, ale tyto smažená jídla si nedokážete... více informací »
Fritéza Guzzanti GZ 33 D
Značka: GUZZANTI
2 230 Kč
Ověřit dostupnost
Fritéza Guzzanti GZ33D Milujete hranolky, smažené řízky nebo rybí prsty jen byste chtěli jíst zdravěji, ale tyto smažená jídla si nedokážete...

Fritéza Guzzanti GZ33D Milujete hranolky, smažené řízky nebo rybí prsty jen byste chtěli jíst zdravěji, ale tyto smažená jídla si nedokážete odpustit? Pak pro vás bude vhodnou volbou horkovzdušná fritéza Guzzanti, s ní totiž dokážete připravit stejně chutné pokrmy bez tuku nebo jen s minimem oleje. Velká kapacita Vnitřní povrch koše pro potraviny je nepřilnavý a pyšní se kapacitou 4,3 litru. Hravě tak připravíte oběd pro celou rodinu a právě díky speciálnímu povrchu bude i následné čištění hračka. S minimem tuku Při spuštěném programu cirkuluje uvnitř fritézy horký vzduch, který udržuje ideální teplotu grilovacího tělesa pro efektivní pečení, smažení nebo fritování potravin. Chutné smažené brambory, maso nebo ryby tak připravíte zdravěji, než tomu je u klasické fritézy. Lehkost ovládání Dotykový panel na čelní straně spotřebiče usnadní ovládání, lehce zde zvolíte program, ale i nastavíte teplotu nebo požadovaný čas přípravy. Díky LED displeji zase získáte maximální přehled o daném nastavení.

Hodně oblíbený produkt Fritéza Guzzanti GZ 33 D, 4,3l od značky s tradicí a dobrou pověstí GUZZANTI pohodlně seženete právě teď u nás za báječnou cenu! Právě teď za cenu 2 230 Kč.