Fritéza Tefal Actifry Extra FZ720015 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dokonalý pomocník Horkovzdušná fritéza ActiFry Extra FZ720015 vám... více informací »
Fritéza Tefal Actifry Extra FZ720015 POUŽITÉ
Značka: Tefal
3 048 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dokonalý pomocník Horkovzdušná fritéza ActiFry Extra FZ720015 vám...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dokonalý pomocník Horkovzdušná fritéza ActiFry Extra FZ720015 vám pomůže s rychlou a zdravou přípravou pokrmů. Pochutnejte si na šťavnatých steacích s křupavými hranolky nebo na filetech z lososa s dokonale orestovanou zeleninou. Navíc bude čištění hračka! Poklici, mísu i lopatku můžete snadno dát do myčky a o nic se nestarat. Dokonalý pomocník Fritéza je vybavena unikátní technologií Dual Motion, která nabízí kombinaci horkého vzduchu a automatického jemného míchání. Zárukou je dokonalá rovnoměrná příprava a křupavost, jako po vytažení z klasické fritézy, ale bez nadbytečného tuku a kalorií! O 99% méně tuků Připravujte vynikající smažené pokrmy bez zbytečného tuku a kalorií. Na 1 kg hranolků stačí pouze 0,12 dl oleje! Rovnoměrně křupavý povrch Technologií Dual Motion nabízí kombinaci horkého vzduchu a automatického jemného míchání. Zárukou je dokonale rovnoměrná příprava a křupavost. Ideální pro rodinu – 4 osoby Recepty Přístroj se dodává s kuchařkou, ve které naleznete nespočet receptů. Průhledné víko Průhledné skleněné víko zajišťuje snadné sledování pokrmů během vaření. Snadné mytí Fritéza se snadno čistí: poklici, mísu a lopatku lze mýt v myčce.
Zlevněný produkt Fritéza Tefal Actifry Extra FZ720015 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ je k získání přímo tady u nás zařazený v sekci fritovací hrnce. Nyní najdete skvělé kusy ve zmiňované sekci snadno online!

Tento velmi oblíbený výrobek Fritéza Tefal Actifry Extra FZ720015 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od výrobce se skvělou pověstí Tefal získáte právě dnes za super cenu. Právě lze objednat jen za 3 048 Kč.