Fritéza Tefal Principio FF230831 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Principio: malá fritéza... která má všechno, co má mít!... více informací »
Fritéza Tefal Principio FF230831
Značka: neuvedeno
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Principio: malá fritéza... která má všechno, co má mít!...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Principio: malá fritéza… která má všechno, co má mít! Vychutnejte si všechny druhy smažených pochoutek s malou fritézou Principio! Fritéza která potřebuje příkon pouhých 1000 W a připraví až 600 g hranolků či jiných smažených pokrmů jen se lžičkou oleje. Přístroj se snadno spouští jednoduchým spínačem na zadní straně a frituje potraviny při teplotách od 150 °C do 190 °C. Při vaření lze použít víko s permanentním kovovým filtrem. Po smažení se fritéza snadno čistí: koš a rukojeti lze mýt v myčce a její kompaktní velikost usnadňuje ukládání. S fritézou Principio šetříte prostor, aniž byste ustoupili z požadavků na přípravu jídel! Minifritéza kompaktních rozměrů Je malá, ale má všechno, co má mít! S fritézou Principio můžete připravit až 600 g hranolků. Bez problémů s ní kdykoli připravíte pochoutky pro 1 či 2 osoby. Snadné použití Principio je fritéza umožňující velmi snadné použití. Můžete nechat odkapat přebytečný olej z jídla v „odkapávací poloze“ koše a během přípravy pokrmů můžete použít víko proti vystřikování oleje. Ideální pro 1 či 2 osoby Bezpečnost Pro vaši bezpečnost má Principio chladný vnější plášť. Stěny se během fritování zahřívají. Snadné ukládání Principio je velmi kompaktní, tuto minifritézu proto můžete snadno kdekoliv uskladnit. Snadné mytí Fritéza se snadno čistí: koš a rukojeť lze mýt v myčce a víko je odnímatelné Určeno pro snadnou opravu, Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let +, 6 500 servisních středisek na celém světě. Tento velmi žádaný produkt máte možnost získat mimo jiné tu v populární kategorii fritovací hrnce! Máme pro vás unikátní produkty z této sekce za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více kousků značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka neuvedeno má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží. za extra cenu. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento diskontní produkt Fritéza Tefal Principio FF230831 ROZBALENO od společnosti neuvedeno můžete najít aktuálně napořád výhodně. Nabídka již od 1 349 Kč.