Game Pad Niceboy ORYX

Univerzální Game Pad Niceboy ORYX Ovladač od značky Niceboy si díky vysoké kompatibilitě najde své využití při jakémkoliv herním zápolení. Ať... více informací »
Game Pad Niceboy ORYX
Značka: Niceboy
799 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální Game Pad Niceboy ORYX Ovladač od značky Niceboy si díky vysoké kompatibilitě najde své využití při jakémkoliv herním zápolení. Ať...

Univerzální Game Pad Niceboy ORYX Ovladač od značky Niceboy si díky vysoké kompatibilitě najde své využití při jakémkoliv herním zápolení. Ať už půjde o konzoli, telefon nebo PC, drátovým či bezdrátovým způsobem jej bez sebemenších problémů připojíte. Navíc se snadno instaluje, takže si svou oblíbenou hru zahrajete prakticky okamžitě. Při takovém využití se tedy jen tak neztratí. Ke každému přístroji Použití tohoto ovladače je zcela univerzální. Své si tedy najdou jak pro uživatelé PC, Playstationu 3 i chytrých telefonů telefonů s Androidem nebo iOS. Díky podpoře X-input a D-input zase umožní pustit i hry pro Xbox 360 přímo na PC. Každá hra tak s ním bude maximální zážitek. S drátem i bez něj Ať se připojujete s kabelem nebo bez, zařízení bude vždy k vašim službám. Přes bezdrátový USB adaptér (2,4 GHz) se jednoduše připojíte skrze Bluetooth a to až na vzdálenost osmi metrů. Bude tam moci hrát i z pořádné dálky. Vedle toho je k dispozici i USB konektor, kterým zase potěší ty, kteří si nemohou kabelové připojení vynachválit. Všechno na svém místě Rozložení každého ze 17 tlačítek vám rozhodně nebude cizí. Analogové triggery, joysticky, osmicestný křížový D-pad a podobně, vše naleznete přesně tam, kde má být. A samozřejmě přijde vhod i přepínání mezi analogovým a digitálním režimem pro co nejoptimálnější herní zážitek. Vydrží 10 hodin na jedno nabití Dosah až 8 metrů Užitečný spořič baterie Pohodlná hra na mobilu Pokud rádi hrajete na svém mobilním telefonu, přijde vám zajisté vhod i praktický stojánek, na který vaše zařízení do velikosti 8,6 cm snadno posadíte. Nic nebudete muset nastavovat nebo nějaký jiným způsobem kalibrovat, prostě Niceboy ORYX GamePad připojíte a pustíte se do hry. X-input a D-input pro připojení na Xbox Kabel o délce 0,8 metrů Snadné nabíjení přes MicroUSB Snadné ovládání Můžete se spolehnout, že se váš přístroj jen tak nepoškodí. Je totiž vyroben z kvalitních materiálů, jež něco vydrží. Ve vašich rukou bude působit, jako kdyby byl jejich přirozenou součástí, takže se ani po dlouhých hodinách virtuálních zápolení neunaví. Ergonomické páčky navíc zajistí, že bude ovládat zcela perfektně.

Ve slevě výrobek Game Pad Niceboy ORYX od společnosti s výborným jménem Niceboy snadno můžete získat nyní skutečně výhodně. Nabídka již od 799 Kč.