Gateway pro SMART osvětlení Yeelight YLT00016

Gateway pro SMART Řídící jednotka Yeelight Gateway je nutná pro propojení více světel Yeelight Mesh Downlight a Spotlight a dalších. Poskytuje... více informací »
Gateway pro SMART osvětlení Yeelight
Značka: Yeelight
709 Kč
Ověřit dostupnost
Gateway pro SMART Řídící jednotka Yeelight Gateway je nutná pro propojení více světel Yeelight Mesh Downlight a Spotlight a dalších. Poskytuje...

Gateway pro SMART Řídící jednotka Yeelight Gateway je nutná pro propojení více světel Yeelight Mesh Downlight a Spotlight a dalších. Poskytuje technologii Bluetooth Mesh a také spolupracuje se systémy Apple HomeKit, Google Assisant, Amazon Alexa, Samsung SmartThigns. Připojení je velice snadné. Zařízení připojte buď kabelem RJ45 nebo přes bezdrátovou síť Wi-Fi.
Tento nejprodávanější kus Gateway pro SMART osvětlení Yeelight je k dispozici ještě tady na webu umístěný v rubrice chytré osvětlení! Získejte nové kousky ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Yeelight pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento unikátní produkt Gateway pro SMART osvětlení Yeelight YLT00016 od populární značky Yeelight snadno můžete sehnat v naší nabídce opravdu výhodně! Aktuálně stojí u nás 709 Kč.