Google Chromecast 3, černý REPACK

Multimediální přehrávač Google Chromecast 3 Repack Jedinečné zařízení od Googlu promění vaši televizi v centrum nekončící filmové nebo... více informací »
Google Chromecast 3
Značka: Google
836 Kč
Ověřit dostupnost
Multimediální přehrávač Google Chromecast 3 Repack Jedinečné zařízení od Googlu promění vaši televizi v centrum nekončící filmové nebo...

Multimediální přehrávač Google Chromecast 3 Repack Jedinečné zařízení od Googlu promění vaši televizi v centrum nekončící filmové nebo hudební zábavy. V systému na vás čeká nespočet programů a titulů od všech oblíbených stanic, přehledně uspořádaných na jednom místě, inteligentní doporučování dalšího obsahu podle toho, co se vám líbilo nebo hlasové ovládání. Organizovaný obsah Jednou z největších výhod nového Chromecastu je, že na jednom místě uspořádává váš oblíbený obsah napříč všemi streamovacími službami. Nemusíte se tak přepínat mezi aplikacemi a jenom si vyberete, na co máte chuť. Vaše historie sledování nebo předplatné pak slouží k doporučení dalších titulů, které se tak vždy trefí do vašeho gusta. Praktické sdílení Další skvělou vychytávkou je praktické a rychlé sdílení obsahu z ostatních zařízení připojených ve stejné síti. Pokud si chcete sledovaný film přesunout z tabletu na televizi, pochlubit se s nově pořízenými fotkami v mobilu rodině nebo dopřát uloženým skladbám pořádný zvuk, stačí vám k tomu jediný stisk. Chytrý asistent Dálkové ovládání nejen zjednoduší práci s televizí, ale navíc vám dává možnost ovládat hlasem chytrého asistenta Google. Stačí jen zmáčknout tlačítko a začít mluvit. Poprosit ho můžete například o nalezení nových komedií či doporučení pořadů, které by se vám mohly líbit.

Velmi žádaný produkt Google Chromecast 3, černý REPACK od našeho výrobce Google jednoduše naleznete nyní trvale výhodně! Ceny od 836 Kč.