Gorenje BM235CLB

Elegantní design Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLI v černé barvě je skvělý pomocník při přípravě rozmanitých... více informací »
Gorenje BM235CLB
Značka: Gorenje
8 990 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní design Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLI v černé barvě je skvělý pomocník při přípravě rozmanitých...

Elegantní design Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM235CLI v černé barvě je skvělý pomocník při přípravě rozmanitých pokrmů. Díky svým funkcím a snadnému ovládání skvěle zapadne do každé kuchyně. Vnitřní objem trouby je 23 l. Ovládání je zajištěno prostřednictvím mechanického otočného přepínače umístěného na pravé straně. Díky němu zvolíte požadované nastavení pro přípravu vašich pokrmů, jakož i čas jejich přípravy. Způsoby ohřevu Mikrovlnná trouba Gorenje má celkem 5 stupňů výkonu. Trouba má jedno infra topné těleso. Mikrovlnný ohřev pracuje o výkonu 800 W a gril 1100 W. Výhodou mikrovlnky je možnost kombinovaného ohřevu, při kterém dojde ke spojení mikrovlnného ohřevu a grilu.
Tento kvalitní produkt Gorenje BM235CLB máte možnost najít nyní u nás v oblíbené rubrice vestavné mikrovlnné trouby. Pořiďte si akční produkty z naší sekce ve slevě. Přední výrobce Gorenje prodává prvotřídní výrobky. za akční ceny. Udělejte radost sami sobě!

Tento oblíbený produkt Gorenje BM235CLB od značky s dlouholetou historií Gorenje je k dostání v aktuální nabídce za výborné peníze. K sehnání zrovna v akci za 8 990 Kč.