GORENJE EC5341SG ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. HomeMade tvar GORENJE EC5341SG je elektrický sklokeramický sporák v... více informací »
GORENJE EC5341SG ROZBALENO
Značka: Gorenje
9 097 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. HomeMade tvar GORENJE EC5341SG je elektrický sklokeramický sporák v...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. HomeMade tvar GORENJE EC5341SG je elektrický sklokeramický sporák v energetické třídě A. Trouba se vyznačuje klenutým tvarem, který je inspirovaný tradičními troubami na dřevo. Takový tvar umožňuje rovnoměrné proudění horkého vzduchu. Odolný povrch SilverMatte SilverMatte odkazuje k vysoce odolnému a pevnému materiálu, který snáší extrémní teplo. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a dostatečnou izolaci. Funkce AquaClean AquaClean usnadňuje čistění a tedy důležitou údržbu vašeho spotřebiče. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a funkci AquaClean zapnout. Mastnota a skvrny se změkčí, takže je pak velmi snadno setřete hadříkem. Zvýšený objem trouby Zvýšený objem umožňuje namísto předcházejících 3 úrovní využívat 5 současně. Můžete tak připravovat více jídla najednou na více pekáčích. Objem v rozsahu 75 l u standardních trub a do 53 l u kompaktních trub zařazuje Gorenje mezi největší dostupné na trhu. PerfectGrill Pomocí dvojitého topného tělesa dosáhnete rovnoměrného zapečení. Pokrmy budou tak křupavé zvenčí a šťavnaté uvnitř.Unikátní a žádaný produkt máte možnost najít bezprostředně na našem webu v populární rubrice sklokeramické sporáky! Nyní můžete najít nové produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od výrobce Gorenje. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Gorenje vás obohatí o skvělé zboží. za parádní ceny!

Ve slevě produkt GORENJE EC5341SG ROZBALENO od známé značky Gorenje jde získat zde teď pořád výhodně. Cena od 9 097 Kč.