GORENJE SVC216FR POŠKODENÝ OBAL

Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze poškozený obal. Nemusí být v originálním obalu. Bezdrátový... více informací »
GORENJE SVC216FR POŠKODENÝ OBAL
Značka: Gorenje
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze poškozený obal. Nemusí být v originálním obalu. Bezdrátový...

Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze poškozený obal. Nemusí být v originálním obalu. Bezdrátový vysavač 2v1 Tyčový vysavač GORENJE SVC216FR v červeném provedení vám umožní pohodlný a nenáročný úklid vaší domácnosti. Vysavač je určen na suché vysávání a prach shromažďuje v nádobě o objemu 0,6 litrů. Součástí spotřebiče jsou pogumovaná kolečka a HEPA filtr, který lze jednoduše vyprázdnit. GORENJE SVC216FR 2v1 lze použít nejen jako tyčový, ale také ruční vysavač, který je vhodný například pro odstranění chlupů na pohovce od vašeho mazlíčka. Bezdrátový provoz spotřebiče zajišťují Li-lon 21,6V baterie, jejichž nabití je velmi jednoduché a trvá 4-6 hodin. O stavu baterie vás informuje indikátor nabíjení baterie. Doba provozu vysavače bez nabíjení činí 60 minut, což je dostatek času pro vyluxování každé domácnosti. Komfortní použití Vysavač typu Freestyle je velice jednoduchý na manipulaci a díky ohýbací rukojeti jej můžete navíc pohodlně uskladnit. Dokonalých výsledků dosáhnete pomocí 2 hubic a LED osvětlení, které vám poskytne perfektní přehled při úklidu. Mezi další vlastnosti spotřebiče patří postupný rozběh motoru Soft start a možnost výběru z 2 rychlostí.Nejprodávanější výrobek lze nakoupit taky tady na našem webu ve známé kategorii ostatní! Nyní koupíte zcela nové výrobky z této populární rubriky ve výprodejové akci. Věhlasný dodavatel Gorenje vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky za příznivou cenu! Nové kousky každý den. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Gorenje. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt GORENJE SVC216FR POŠKODENÝ OBAL s osvědčenou značkou Gorenje jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď za výhodné peníze! V akci za 3 599 Kč.