Gorenje WHC 623E14 X ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Manuální ovládání Komínový odsavač par Gorenje WHC623E14X... více informací »
Gorenje WHC 623E14 X
Značka: Gorenje
1 910 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Manuální ovládání Komínový odsavač par Gorenje WHC623E14X...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Manuální ovládání Komínový odsavač par Gorenje WHC623E14X nabízí jednoduché ovládání pomocí knoflíků umístěných na čelním panelu přístroje. K dispozici jsou 3 úrovně výkonu s maximální silou odtahu 408 m3/h a hlučností 65 dB. Dále můžete využít klasického odtahu nebo recirkulace. Nerezové provedení digestoře bude slušet každé kuchyni. Rozměry digestoře: 60 x 25 x 50 cm (š x v x h). LED osvětlení Výborné osvětlení varné desky a jejího okolí poskytnou 2 LED světla. Vestavěné LED světlo je vysoce efektivní ve srovnání s jinými svítidly, poskytují přirozené světlo s dobrým rozptylem. Výhodou je minimální odběr energie (výkon 6 W) a dlouhá životnost. Jednoduché čištění filtrů Komínový odsavač par je vybaven kovovým filtrem, který zachycuje tukové částice. Je snadno vyjímatelný a lehce udržovatelný. Čistit jej můžete ručně nebo v myčce na nádobí pomocí jemného čistícího programu. Filtr je doplněn polyuretanovou pěnou.
Designový produkt je dostupný mimo jiné tady na našich stránkách umístěný v rubrice digestoře. Připravili jsme pro vás ještě podobné kusy z naší rubriky ve slevě! U zákazníků oblíbený výrobce Gorenje má k dispozici skvělé produkty za mimořádně nízkou cenu! To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele Gorenje. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Gorenje WHC 623E14 X ROZBALENO od výrobce Gorenje jednoduše můžete najít u nás teď opravdu výhodně! Levně za 1 910 Kč.