Gorenje WHC 623E14 X VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na spodní mřízce u filtru. Manuální ovládání Komínový... více informací »
Gorenje WHC 623E14 X VADA
Značka: Gorenje
1 711 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na spodní mřízce u filtru. Manuální ovládání Komínový...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na spodní mřízce u filtru. Manuální ovládání Komínový odsavač par Gorenje WHC623E14X nabízí jednoduché ovládání pomocí knoflíků umístěných na čelním panelu přístroje. K dispozici jsou 3 úrovně výkonu s maximální silou odtahu 408 m3/h a hlučností 65 dB. Dále můžete využít klasického odtahu nebo recirkulace. Nerezové provedení digestoře bude slušet každé kuchyni. Rozměry digestoře: 60 x 25 x 50 cm (š x v x h). LED osvětlení Výborné osvětlení varné desky a jejího okolí poskytnou 2 LED světla. Vestavěné LED světlo je vysoce efektivní ve srovnání s jinými svítidly, poskytují přirozené světlo s dobrým rozptylem. Výhodou je minimální odběr energie (výkon 6 W) a dlouhá životnost. Jednoduché čištění filtrů Komínový odsavač par je vybaven kovovým filtrem, který zachycuje tukové částice. Je snadno vyjímatelný a lehce udržovatelný. Čistit jej můžete ručně nebo v myčce na nádobí pomocí jemného čistícího programu. Filtr je doplněn polyuretanovou pěnou.

Velmi žádaný produkt Gorenje WHC 623E14 X VADA VZHLEDU, ODĚRKY od značky s dlouholetou tradicí Gorenje je k dispozici zde teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte jen za 1 711 Kč.