GPO BROOKLYN Black CD CD-R CD-RW USB AM DAB+ FM OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. GPO Brooklyn GPO Brooklyn je plně přenosný hudební systém,... více informací »
GPO BROOKLYN Black CD CD-R CD-RW
Značka: neuvedeno
5 534 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. GPO Brooklyn GPO Brooklyn je plně přenosný hudební systém,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. GPO Brooklyn GPO Brooklyn je plně přenosný hudební systém, který vás vrátí do 80. let minulého století, ale je napěchovaný moderními funkcemi 21. století. Navíc oplývá dvěma 40W reproduktory díky kterým snadno rozezvučí jakoukoliv místnost a poskytne vaší hudbě zvuk, který si zaslouží. Retro styl/moderní výbava Jednou z hlavních výhod boomboxu je především snadná přenositelnost, kterou zajišťuje praktické madlo. Retro styl navíc podporují mechanické ovládací prvky pro úpravu hlasitosti, basů i výšek. Z hlediska moderních vymožeností se můžete těšit zejména na technologii Bluetooth pro bezdrátové propojení s telefonem nebo konektor USB pro připojení flash disku. Nechybí ani vstup RCA, 3,5mm Aux In a podpora MP3 formátu. Široké možnosti přehrávání Na systému můžete přehrávat nejrůznější plejádu médií a souborů. Kromě moderních formátů přehrajete na přístroji i klasická CD či dokonce staré audio kazety. Nechybí ani klasické FM rádio obohacené o příjem digitálního vysílání DAB+. Dobíjecí baterie dá zapomenout na staré monočlánky a na jedno 1,5h nabíjení vydrží v provozu celé 4 hodiny.
Designový produkt GPO BROOKLYN Black CD CD-R CD-RW USB AM DAB+ FM OBAL POŠKOZEN lze koupit přímo tady u nás v sekci audio! Podívejte se na ještě další výrobky ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu!

Tento nejprodávanější kus GPO BROOKLYN Black CD CD-R CD-RW USB AM DAB+ FM OBAL POŠKOZEN od dodavatele kvalitních produktů neuvedeno je k získání právě teď za mimořádně nízkou cenu. Cenově vychází na 5 534 Kč.