Gramofon Crosley Cruiser Plus Burgundy

Potěší váš sluch i zrak Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Cruiser Deluxe ve vínovém provedení. Užijte si svou oblíbenou hudbu... více informací »
Gramofon Crosley Cruiser Plus
Značka: Crosley
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Potěší váš sluch i zrak Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Cruiser Deluxe ve vínovém provedení. Užijte si svou oblíbenou hudbu...

Potěší váš sluch i zrak Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Cruiser Deluxe ve vínovém provedení. Užijte si svou oblíbenou hudbu z vinylových desek jako za starých časů a zastavte na chvíli čas. Gramofon vám nabídne hned tři různé rychlosti přehrávání, ovládání výšky tónu, hlasité vestavěné reproduktory a možnost přehrávání hudby přímo z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu pomocí technologie Bluetooth. Stačí vložit vaši oblíbenou gramofonovou desku a nechat se unášet na vlnách nezapomenutelné hudby. Elegantní design Gramofon Cruiser Deluxe je zasazen do praktického elegantního kufříku, díky kterému můžete gramofon snadno přenášet kamkoliv, kde ho zrovna budete potřebovat. Navíc kufřík funguje také jako víko gramofonu, které ho chrání před prachem a poškozením.

Velmi žádaný kus Gramofon Crosley Cruiser Plus Burgundy od našeho výrobce Crosley můžete koupit u nás teď za výhodné peníze. Ve skvělé akci za 2 590 Kč.