Gramofon Crosley Cruiser Plus Floral

Potěší váš sluch i zrak Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Cruiser Deluxe v květinovém provedení. Užijte si svou oblíbenou... více informací »
Gramofon Crosley Cruiser Plus
Značka: Crosley
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Potěší váš sluch i zrak Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Cruiser Deluxe v květinovém provedení. Užijte si svou oblíbenou...

Potěší váš sluch i zrak Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Cruiser Deluxe v květinovém provedení. Užijte si svou oblíbenou hudbu z vinylových desek jako za starých časů a zastavte na chvíli čas. Gramofon vám nabídne hned tři různé rychlosti přehrávání, ovládání výšky tónu, hlasité vestavěné reproduktory a možnost přehrávání hudby přímo z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu pomocí technologie Bluetooth. Stačí vložit vaši oblíbenou gramofonovou desku a nechat se unášet na vlnách nezapomenutelné hudby. Elegantní design Gramofon Cruiser Deluxe je zasazen do praktického elegantního kufříku, díky kterému můžete gramofon snadno přenášet kamkoliv, kde ho zrovna budete potřebovat. Navíc kufřík funguje také jako víko gramofonu, které ho chrání před prachem a poškozením.

Tento diskontní produkt Gramofon Crosley Cruiser Plus Floral od spolehlivé značky Crosley snadno můžete najít v naší online nabídce za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 2 590 Kč.