Gramofon TEAC TN-180BT, černý

Gramofon TEAC TN-180BT, černý Gramofon TEAC TN-180BT je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový... více informací »
Gramofon TEAC TN-180BT
Značka: TEAC
5 690 Kč
Ověřit dostupnost
Gramofon TEAC TN-180BT, černý Gramofon TEAC TN-180BT je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový...

Gramofon TEAC TN-180BT, černý Gramofon TEAC TN-180BT je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový zážitek. TEAC TN-180BT je vybaven integrovaným EQ předzesilovačem a Bluetooth vysílačem, pomocí něhož si budete moci pohodlně propojit gramofon se svými bezdrátovými sluchátky, což rozšíří jeho pole působnosti. Poloautomatické raménko O náhon se stará řemínek. Rychlost otáček je 33, 45 nebo 78 za minutu. Poloautomatické raménko vyžaduje manuální spuštění a automaticky se navrací. Jedná se o rovné 20 cm dlouhé raménko vyhotovené z kvalitních materiálů. Konektivita Talíř má průměr 300 mm a gumová podložka pod desku je součástí balení. Nechybí zde ani analogové výstupy a 1 pár pochromovaných RCA konektorů. Elegantní design Zároveň s tímto výrobkem obdržíte i protiprachový kryt, který prodlouží životnost samotného gramofonu. Svým elegantním vzhled a jednoduchými křivkami v černé barvě dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Neodolatelný kousek Gramofon TEAC TN-180BT, černý od skvělé a známé značky TEAC dostanete tady teď trvale výhodně! Právě lze objednat jen za 5 690 Kč.