Grilovací pánev Tefal B5674053 Simply Clean, 26cm

Pánev Tefal B5674053 Simply Clean Dopřejte si kvalitní pomocníky v podobě nádobí od značky Tefal řady Simply Clean, a pozvedněte přípravu vašich... více informací »
Grilovací pánev Tefal B5674053 Simply
Značka: Tefal
869 Kč
Ověřit dostupnost
Pánev Tefal B5674053 Simply Clean Dopřejte si kvalitní pomocníky v podobě nádobí od značky Tefal řady Simply Clean, a pozvedněte přípravu vašich...

Pánev Tefal B5674053 Simply Clean Dopřejte si kvalitní pomocníky v podobě nádobí od značky Tefal řady Simply Clean, a pozvedněte přípravu vašich pokrmů na vyšší úroveň. Díky ukazateli vždy poznáte, kdy je pánev nejlépe připravena pro začátek vaření, s tvarovanou rukojetí bude práce s ní hračka a nepřilnavý povrch umožní vaření dokonce i bez tuku. Pro různé typy varných desek Grilovací pánev B5674053 řady Simply Clean má ideální rozměr 26 x 26 cm, což vám umožní připravit oblíbené grilované maso nebo zeleninu pro vaši rodinu. Pánev je vyrobena z hliníku s pevnou rukojetí a můžete ji využít jak na plynovém sporáku, tak na elektrické varné desce, sklokeramice nebo halogenu. Elegance a kvalita v jednom Vnitřní povrchová vrstva obsahující titan zajistí, že připravovaný pokrm se nebude připalovat, a současně poskytne maximální odolnost a spolehlivost po velmi dlouhou dobu. Vnější úprava a dno zase perfektně rozvedou teplo do celé pánve, takže připravované jídlo se bude propékat rovnoměrně. Rukojeť byla vyrobena tak, aby manipulace s pánví byla co nejkomfortnější i co se ergonomie týče. Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina. ODOLNÝ POVRCH 100% BEZPEČNÝ THERMO-SIGNALTM FUNKCE ROZPTÝLENÍ TEPLA KOMPATIBILNOST SNADNÁ ÚDRŽBA VYSOKÁ KVALITA SVĚTOVÁ JEDNIČKA Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost sehnat teď na webu umístěný v rubrice pánve! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Přední dodavatel Tefal má ve stále nabídkce vynikající zboží. Udělejte radost sami sobě! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky Tefal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový produkt Grilovací pánev Tefal B5674053 Simply Clean, 26cm od známého výrobce Tefal jednoduše můžete pořídit u nás nyní za outletovou cenu. Nabídka již od 869 Kč.