Guzzanti GZ 24E OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kvalitní izolace S chladicím boxem Guzzanti GZ 24E můžete... více informací »
Guzzanti GZ 24E OBAL
Značka: GUZZANTI
2 366 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kvalitní izolace S chladicím boxem Guzzanti GZ 24E můžete...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kvalitní izolace S chladicím boxem Guzzanti GZ 24E můžete vyrazit na výlet či dovolenou i s nachystanou svačinou a vychlazeným pitím vždy po ruce. V režimu ECO dosahuje energetické třídy A++, která vám zajistí nízkou spotřebu elektrické energie. Autochladničku lze zapojit do 12 V zásuvky zapalování i do sítě 220 – 240 V. Vysoce kvalitní izolace a utěsnění víka zaručí dokonalou ochranu proti úniku studeného vzduchu nebo tepla. Tichý bezkontaktní motorek Termoelektrický chladicí box chladí až o 18 °C pod okolní teplotu a udržuje tak potraviny a nápoje v chladu. Pokud byste však potřebovali udržet potraviny teplé, box ohřívá až na teplotu 60 °C. Světelné kontrolky vám vždy ukážou, zda box právě chladí nebo ohřívá. Červená kontrolka signalizuje ohřev a zelená chlazení. Chladnička nabízí objem 24 litrů, který pojme velké množství pochutin pro celou rodinu. Celý chod zajišťuje tichý bezkontaktní motorek s dlouhou životností. Nízká hmotnost a praktické držadlo zaručují snadnou manipulaci a pohodlné přenášení.Často hledaný produkt Guzzanti GZ 24E OBAL je k dostání aktuálně tu na webu v oblíbené rubrice autochladničky! Podívejte se na podobné produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce také více kousků značky GUZZANTI. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka GUZZANTI vyrábí prvotřídní sortiment. za výhodné ceny. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Vysoce kvalitní kousek Guzzanti GZ 24E OBAL POŠKOZEN pocházející od značky GUZZANTI k dostání tady teď za nejnižší cenu! Právě nyní za 2 366 Kč.