Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící,85l,A+ MÍRNÁ VADA VZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má použito, škrábance. Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící, 80l,... více informací »
Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící
Značka: GUZZANTI
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má použito, škrábance. Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící, 80l,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má použito, škrábance. Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící, 80l, A+ Chladící vitrína Guzzanti GZ85 je ideálním pomocníkem pro chlazení vašich oblíbených nápojů na optimální servírovací hodnotu. Energetickou třídou spadá do kategorie A+, která šetří energii a finance. Její celková kapacita je 80 l, což s ní dělá velice kompaktní zařízení, které se skvěle hodí do kanceláří a hotelových pokojů. Přizpůsobí se vašim požadavkům Vitrína obsahuje celkem tři drátěné police, které vám umožní organizaci vnitřního prostoru dle vašich preferencí. Dále je možné měnit směr otevírání dvířek podle prostorových dispozicí daného místa. LED osvětlení O chlazení se stará kompresor s eko chladivem R 600a bez CFC, který zajistí správnou teplotu pro veškerý obsah chladící vitríny Guzzanti GZ85. Vnitřek je také vybaven LED osvětlením, které poskytuje dobrý přehled a snadnou orientaci. Tichá & Temperované sklo Regulace teploty je zajištěna pomocí nastavitelného termostatu s rozsahem chlazení už od 3 °C a celé zařízení disponuje tichým chodem o hodnotě 42 dB, kterém vás nebudou vyrušovat. Speciální temperované sklo je ideální při uchovávání vín, která účinně ochrání před rychlým zráním.

Unikátní a oblíbený kousek Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící,85l,A+ MÍRNÁ VADA VZ od našeho výrobce GUZZANTI pohodlně získáte právě nyní na našich stránkách za akční cenu! Nyní nakoupíte za 5 599 Kč.