GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard CZ/SK POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nastavitelné osvětlení Dejte svým online soupeřům co proto s... více informací »
GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard CZ/SK POUŽITÉ
Značka: Trust
232 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nastavitelné osvětlení Dejte svým online soupeřům co proto s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Nastavitelné osvětlení Dejte svým online soupeřům co proto s podsvícenou herní klávesnicí v plné velikosti Trust GXT 830-RW Avonn. Klávesnice s 12 multimediálními klávesami vám díky své plné velikosti poskytne plnou kontrolu nad vaší herní akcí a díky duhovému podsvícení nikdy neminete správnou klávesu. Nastavte si jas, vyberte si svoji válečnou barvu a pusťte se do hry za duhového osvětlení Rainbow Wave illumination. Klávesnice v plné velikosti Klávesnice GXT 830-RW Avonn nabízí rozložení v plné velikosti, díky čemuž je optimálně navržena pro rychlé zadávání kláves. Nechybí technologie anti-ghosting pro rychlé a přesné hraní. Hru tak budete mít pod kontrolou, i pokud současně stisknete až 6 kláves. Mějte hru pod kontrolou Pomocí 12 multimediálních kláves s přímým přístupem můžete rychle a snadno ovládat hudbu nebo LED osvětlení klávesnice. Přehrávejte a pozastavujte hudbu nebo hledejte a listujte stránkami pouhým kliknutím na klávesnici. Speciální přepínač herního režimu zajišťuje, že se v případě náhodného stisku klávesy Windows nevrátíte na plochu, ale budete moci nerušeně pokračovat v hraní. Zapojte a hrajte Klávesnice GXT 830-RW je připravena pustit vás do hry bez složitého nastavování. Díky funkci plug and play stačí klávesnici jednoduše připojit do USB portu ve vašem počítači a během několika málo sekund je vše připraveno ke hře. Žádné ovladače, CD ani další software. Nejprodávanější produkt máte možnost najít bez problémů tu na stránkách v rubrice notebooky! Prozkoumejte další produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí.

Oblíbený kousek GXT 830-RW Avonn Gaming Keyboard CZ/SK POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ od značky se zárukou kvality Trust je dostupný v naší nabídce téměř zdarma. Aktuálně za 232 Kč.