Halo: Infinite (HM700018)

Halo: Infinite Halo: Infinite je šestým pokračováním ze série Halo, který navazuje na předchozí díl. V hlavní roli se opět objeví všemi... více informací »
Halo: Infinite (HM700018)
Značka: Microsoft
1 709 Kč
Ověřit dostupnost
Halo: Infinite Halo: Infinite je šestým pokračováním ze série Halo, který navazuje na předchozí díl. V hlavní roli se opět objeví všemi...

Halo: Infinite Halo: Infinite je šestým pokračováním ze série Halo, který navazuje na předchozí díl. V hlavní roli se opět objeví všemi opěvovaný hrdina Master Chief, který se musí vydat do boje za záchranou lidstva. Otevřený svět Slipspace Engine, na kterém je hra vystavena, poskytuje hráčům v jednotlivých scénách rozsáhlý prostor a navozuje tak pocit otevřeného světa. Společně s Master Chiefem se vydáte na jeho průzkum a pokusíte se zastavit největší hrozbu – klan válečníků The Banished. Multiplayer zdarma pro všechny Halo: Infinite si můžete zahrát i se svými kamarády na rozdělené obrazovce a zcela zdarma. Nechybí ani různé herní režimy. Sezónní aktualizace se postarají o dlouhodobou zábavu, kdy se setkáte s novými událostmi a herními režimy a vyzkoušíte si i tvorbu map. Tento diskontní výrobek Halo: Infinite (HM700018) jde získat bez problémů tady na stránkách v rubrice notebooky! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této populární rubriky ve slevě! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Microsoft. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Microsoft dodává špičkové zboží.

Často hledaný produkt Halo: Infinite (HM700018) pocházející od značky Microsoft jednoduše můžete najít právě nyní za akční cenu. Momentálně v akci za 1 709 Kč.