Hama kabel HDMI DVI 1,5 m (205018)

Hama kabel HDMI na DVI S tímto kabelem pro přenos digitálního video signálu si bez sebemenších potíží propojíte HDMI z vaší televize, monitoru... více informací »
Hama kabel HDMI DVI
Značka: Hama
283 Kč
Ověřit dostupnost
Hama kabel HDMI na DVI S tímto kabelem pro přenos digitálního video signálu si bez sebemenších potíží propojíte HDMI z vaší televize, monitoru...

Hama kabel HDMI na DVI S tímto kabelem pro přenos digitálního video signálu si bez sebemenších potíží propojíte HDMI z vaší televize, monitoru nebo projektoru do jiného zařízení s DVI portem. Díky kvalitním materiálům snadno přenese videa v kvalitě až ve Full HD rozlišení 1080p bez sebemenších chyb. Navíc s délkou 1,5 m se nemusíte bát, že nedosáhne, kam potřebujete.
Žádaný kousek Hama kabel HDMI DVI 1,5 m lze sehnat v pohodě tady na stránkách ve známé kategorii notebooky! Máme pro vás jiné produkty z této oblíbené sekce snadno online.

Unikátní a žádaný produkt Hama kabel HDMI DVI 1,5 m (205018) od známé značky Hama můžete najít momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Nabídka již od 283 Kč.