Handsfree Jabra Talk 25 SE

Bluetooth headset Jabra Talk 25 SE Užijte si volání kdykoli během dne díky headsetu Jabra Talk 25 SE s vysoce kvalitním mikrofonem, optimalizovaným pro... více informací »
Handsfree Jabra Talk 25
Značka: Jabra
999 Kč
Ověřit dostupnost
Bluetooth headset Jabra Talk 25 SE Užijte si volání kdykoli během dne díky headsetu Jabra Talk 25 SE s vysoce kvalitním mikrofonem, optimalizovaným pro...

Bluetooth headset Jabra Talk 25 SE Užijte si volání kdykoli během dne díky headsetu Jabra Talk 25 SE s vysoce kvalitním mikrofonem, optimalizovaným pro křišťálově čisté hovory v HD kvalitě, se streamováním GPS a médií z mobilního telefonu a dlouhou výdrží baterie až 9 hodin pro volání. Volání v HD kvalitě. Křišťálově čisté konverzace Užijte si volání ve vysokém rozlišení (HD, High Definition) s všesměrovým mikrofonem a 11mm dynamickým reproduktorem, které jsou optimalizovány pro vysoce kvalitní, křišťálově čisté konverzace. Vyžádejte si zasílání oznámení. Streamujte GPS a média Model Talk 25 SE dostane z vašich médií maximum, když vám umožní z mobilního telefonu bezdrátově streamovat pokyny GPS, hudbu i podcasty. Dodává se také s hlasovými pokyny, které upozorňují na nutnost dobít zařízení a podávají aktuální informace o stavu vašeho připojení. Dlouhotrvající volání. Energeticky úsporné technologie Díky výdrži baterie až 9 hodin pro volání a až 10 dní v pohotovostním režimu máte k dispozici spolehlivá bezdrátová volání Bluetooth po celý den na jediné nabití. Díky funkci Power Nap (režim spánku) se u modelu Talk 25 SE v případě odpojení od zařízení na celou hodinu šetří baterie jeho vypnutím.

Žádaný produkt Handsfree Jabra Talk 25 SE od spolehlivého výrobce Jabra najdete v naší nabídce za příznivou cenu! V akci za cenu 999 Kč.