HDD disk Verbatim SmartDisk 2,5″ 320GB 69810

Všechna data po ruce Pevný HDD disk Verbatim SmartDisk 2,5" vám nabídne 320GB úložiště pro všechny vaše videa, fotky, dokumenty a jiná důležitá... více informací »
HDD disk Verbatim SmartDisk 2
Značka: Verbatim
799 Kč
Ověřit dostupnost
Všechna data po ruce Pevný HDD disk Verbatim SmartDisk 2,5" vám nabídne 320GB úložiště pro všechny vaše videa, fotky, dokumenty a jiná důležitá...

Všechna data po ruce Pevný HDD disk Verbatim SmartDisk 2,5″ vám nabídne 320GB úložiště pro všechny vaše videa, fotky, dokumenty a jiná důležitá data. Těšit se můžete na snadné připojení pomocí kabelu s USB-A konektorem, super rychlý přenos dat až 5 Gb/s, zálohovací software Nero Backup nebo třeba na širokou kompatibilitu. Třešničkou na dortu je pak gumový pásek, díky kterému připevníte snadno a rychle propojovací kabel přímo k pevnému disku. Snadné zálohování Zálohujte snadno rychle všechny důležité dokumenty, účetnictví nebo třeba fotky s dodávaným softwarem Nero Backup. Stačí pár kliknutí a vybrané soubory budou zálohovány na pevném disku Verbatim SmartDisk.

Tento skvělý kus HDD disk Verbatim SmartDisk 2,5" 320GB 69810 od výrobce s dlouholetou historií Verbatim můžete pořídit již dnes za rozumné peníze! Momentálně k dispozici za 799 Kč.