HDMI kabel EVOLVEO XXtremeCord, 2.0, 20m

Video kabel Evolveo XXtremeCord HDMI kabel generace 2.0 je určený pro všechna multimediální zařízení, kde je zásadní rychlost přenosu a dokonalá... více informací »
HDMI kabel EVOLVEO XXtremeCord
Značka: EVOLVEO
1 487 Kč
Ověřit dostupnost
Video kabel Evolveo XXtremeCord HDMI kabel generace 2.0 je určený pro všechna multimediální zařízení, kde je zásadní rychlost přenosu a dokonalá...

Video kabel Evolveo XXtremeCord HDMI kabel generace 2.0 je určený pro všechna multimediální zařízení, kde je zásadní rychlost přenosu a dokonalá kvalita obrazu. Oceníte jej tak u herních konzolí, televizí, Blu-Ray přehrávačů, monitorů a počítačů nebo projektorů, kde může být rozhodujícím článkem pro porážení soupeřů nebo dokonalý zážitek ze sledování. S nadstandardní délkou 20 metrů a doplňujícím zesilovačem umístěným v polovině vás nemusí naprosto trápit, jak daleko jsou od sebe propojená zařízení umístěna. Perfektní kvalita Kabel podporuje přenos vysokého rozlišení až do 4K x 2K a to včetně signálu s vysokým dynamickým rozsahem HDR. O perfektní obraz je tak postaráno. Samozřejmostí je i adekvátní zvuková kvalita, kterou obstará podpora až 32 zvukových kanálů a frekvence až 1536 kHz. Velkým bonusem je pak přenos ethernetového signálu do rychlosti 100 Mb/s, díky kterému si ušetříte jeden další kabel. O co nejlepší přenosové vlastnosti a minimum rušení se pak stará trojnásobné stínění a také konektory pozlacené 24karátovým zlatem.
Povedený produkt HDMI kabel EVOLVEO XXtremeCord, 2.0, 20m jde nakoupit nyní na našich stránkách v kategorii notebooky! Nyní koupíte akční produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele EVOLVEO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel EVOLVEO dlouhodobě poskytuje prvotřídní produkty A to ještě není vše!

Výjimečný a žádaný produkt HDMI kabel EVOLVEO XXtremeCord, 2.0, 20m od společnosti s výborným jménem EVOLVEO pohodlně pořídíte momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní za 1 487 Kč.