HDMI kabel Hama 205005, 2.0, 1,5m

HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi přehrávačem a televizí, popřípadě mezi... více informací »
HDMI kabel Hama 205005
Značka: Hama
247 Kč
Ověřit dostupnost
HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi přehrávačem a televizí, popřípadě mezi...

HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi přehrávačem a televizí, popřípadě mezi notebookem a projektorem. Těšit se můžete na podporu vysokého rozlišení, rychlost přenosu až 18 GB/s nebo například na integrovaný zpětný zvukový kanál ARC. Třešničkou na dortu je pak optimalizovaná ochrana proti zalomení a 1,5metrový kabel pro snadný dosah. Tento skvělý produkt HDMI kabel Hama 205005, 2.0, 1,5m naleznete prostě tu na stránkách v oblíbené kategorii notebooky. Nyní koupíte kvalitní kusy ze zmíněné kategorie za internetové ceny! Známý výrobce Hama dlouhodobě nabízí skvělý sortiment.

Tento akční a ve slevě výrobek HDMI kabel Hama 205005, 2.0, 1,5m od společnosti s výborným jménem Hama pořídíte právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Na našich stránkách za 247 Kč.