HDMI kabel Hama 205026, 2.0, Prime Line, 3m

HDMI kabel Kabel Hama HDMI Prime Line je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi různými zařízeními. Těšit... více informací »
HDMI kabel Hama 205026
Značka: Hama
863 Kč
Ověřit dostupnost
HDMI kabel Kabel Hama HDMI Prime Line je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi různými zařízeními. Těšit...

HDMI kabel Kabel Hama HDMI Prime Line je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi různými zařízeními. Těšit se můžete na podporu vysokého rozlišení, rychlost přenosu až 18 GB/s nebo například na integrovaný zpětný zvukový kanál ARC. Třešničkou na dortu jsou pak pozlacené kontakty pro co nejlepší přenos, pružné a odolné opletení nebo například celková délka 3 metry pro snadné propojení i dvou vzdálenějších zařízení.
Nový produkt můžete získat také na našich stránkách v rubrice notebooky! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný výrobce Hama má na skladě prvotřídní zboží.

Tento unikátní produkt HDMI kabel Hama 205026, 2.0, Prime Line, 3m od známého výrobce Hama jednoduše můžete získat zde opravdu levně. Nabídka od 863 Kč.