HDMI kabel MK Floria, otočné konektory, 2.0, 1,8m

HDMI kabel se využívá, pokud potřebujete propojit televizi s DVD rekordérem nebo jiným zařízením a nechcete přijít o HD rozlišení (max. 1080p), a... více informací »
HDMI kabel MK Floria
Značka: MK Floria
206 Kč
Ověřit dostupnost
HDMI kabel se využívá, pokud potřebujete propojit televizi s DVD rekordérem nebo jiným zařízením a nechcete přijít o HD rozlišení (max. 1080p), a...

HDMI kabel se využívá, pokud potřebujete propojit televizi s DVD rekordérem nebo jiným zařízením a nechcete přijít o HD rozlišení (max. 1080p), a zároveň pro plně digitální audio-video propojení. Kabel MK Floria MKF 100323 také podporuje 3D zobrazení, jeho další výhodou je možnost otočení konektoru. Disponuje pozlacenými kontakty, které zamezují oxidaci a zajišťují optimální přenos signálu. Je dlouhý 1,8 metru a díky tomu ideální na propojení dvou zařízení na stejném místě, typicky v jednom televizním stolku. HDMI kabel MK Floria využívá otočných konektorů, které pootočíte až o +/- 90 °, proto ho využijete hlavně v případech, kdy nemáte moc místa na zapojení. délka 1,8 m otočné pozlacené konektory až o +/- 90° 19pólový podpora 3D zobrazení Tento diskontní výrobek HDMI kabel MK Floria, otočné konektory, 2.0, 1,8m naleznete ještě tu v kategorii notebooky. Připravili jsme pro vás ještě další výrobky ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Známý dodavatel MK Floria vás obohatí o prvotřídní zboží U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více produktů značky MK Floria. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný kus HDMI kabel MK Floria, otočné konektory, 2.0, 1,8m od známé kvalitní značky MK Floria jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Ceny již od 206 Kč.