HDMI kabel Philips SWV4434S/10, 2.0, 5m

HDMI kabel Philips Pokud hledáte špičkový HDMI kabel, pak neváhejte, a pořiďte si tento od značky Philips. Kabel umožní kvalitní přenos... více informací »
HDMI kabel Philips SWV4434S/10
Značka: Philips
539 Kč
Ověřit dostupnost
HDMI kabel Philips Pokud hledáte špičkový HDMI kabel, pak neváhejte, a pořiďte si tento od značky Philips. Kabel umožní kvalitní přenos...

HDMI kabel Philips Pokud hledáte špičkový HDMI kabel, pak neváhejte, a pořiďte si tento od značky Philips. Kabel umožní kvalitní přenos digitálních audio a video signálů mezi danými zařízeními. S podporou rozlišení 4K a formátu 3D si navíc budete při sledování filmu připadat jako byste byli přímo v kině, i když budete zrovna sedět u vás doma v obývacím pokoji. Protiskluzová rukojeť zajistí velmi snadné používání a díky pružnému plášti nebude docházet k poškození nebo lámání kabelu, které by mohlo ovlivnit jeho funkčnost. Vysoká kvalita provedení Pozlacené konektory a stínění z holé mědi zabrání ztrátě signálu, a vy si tak můžete vychutnávat dokonalý obraz po celou dobu. A pokud vaše televize disponuje digitálním tunerem, nepotřebujete navíc další audio kabel, protože o audiodata a jejich přenos se postará jen tento HDMI kabel. Praktická je i jeho délka 5 m, se kterou hravě propojíte požadovaná zařízení. Zcela unikátní kus HDMI kabel Philips SWV4434S/10, 2.0, 5m lze pořídit zrovna u nás zařazený v kategorii notebooky! Připravili jsme pro vás parádní zboží ve zmíněné sekci za výhodné peníze! Tato vyjímečná značka Philips svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment Udělejte si radost! Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele Philips. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek HDMI kabel Philips SWV4434S/10, 2.0, 5m od oblíbené značky se zárukou kvality Philips můžete získat u nás za skvělou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 539 Kč.