Headset CANYON CHSU-1, lehký, USB připojení, černá (CNSCHSU1B)

Baječný headset Canyon CHSU-1 Sluchátka od firmy Canyon pohodlně padnou na vaše uši a snadno si s nimi užijete sledování filmů i kdejaké herní... více informací »
Headset CANYON CHSU-1
Značka: Canyon
474 Kč
Ověřit dostupnost
Baječný headset Canyon CHSU-1 Sluchátka od firmy Canyon pohodlně padnou na vaše uši a snadno si s nimi užijete sledování filmů i kdejaké herní...

Baječný headset Canyon CHSU-1 Sluchátka od firmy Canyon pohodlně padnou na vaše uši a snadno si s nimi užijete sledování filmů i kdejaké herní klání. Snadno je připojíte do svého počítače nebo laptopu a můžete poslouchat. Pohodlný poslech S headsetem CANYON CHSU-1, opatřený 40mm měniči, si můžete užívat hudbu se skvělým zvukem a minimálním zkreslením. Jsou lehká, takže je na své hlavě vůbec neucítíte. Náušníky jsou navíc vyrobeny z příjemné kůže, takže jejich používání bude skutečně velice pohodlné. Snadno se připojíte Disponují 2 m dlouhým kabelem opatřeným ovladačem hlasitosti. Nebudete se tedy muset vypínat vaši hru, když si budete chtít vaši hudbu zesílit nebo zeslabit. Na konci drátu se zase USB-A konektor, se kterým se bez sebemenších obav připojíte k vašemu počítači nebo notebooku.

Unikátní produkt Headset CANYON CHSU-1, lehký, USB připojení, černá (CNSCHSU1B) od výrobce s dlouholetou historií Canyon jednoduše můžete pořídit zde teď za výhodné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 474 Kč.