Headset CANYON HSC-1, lehký, 3,5 mm jack TRRS, černá (CNSCHSC1B)

Kvalitní zvuk Vychutnejte si čistý a ničím nerušený poslech hudby, akčních scén nebo historek svých kamarádů. Díky sluchátkům Canyon budete... více informací »
Headset CANYON HSC-1
Značka: Canyon
189 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní zvuk Vychutnejte si čistý a ničím nerušený poslech hudby, akčních scén nebo historek svých kamarádů. Díky sluchátkům Canyon budete...

Kvalitní zvuk Vychutnejte si čistý a ničím nerušený poslech hudby, akčních scén nebo historek svých kamarádů. Díky sluchátkům Canyon budete obklopeni skvěle prokresleným zvukem za všech okolností. Hladká komunikace Komunikujte na plné obrátky. Díky integrovanému mikrofonu a 3,5mm konektoru, se kterým se připojíte nejen k PC, ale i tabletům a smartphonům, zvládnete vést hovor kdykoliv si zamanete. Pohodlí na prvním místě Určitě oceníte měkké náušníky z kůže, od kterých se neodtrhnete. Dokonale se vám přizpůsobí a nebude vás po dlouhém nošení bolet hlava ani uši.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Headset CANYON HSC-1, lehký, 3,5 mm jack TRRS, černá (CNSCHSC1B) od oblíbené značky Canyon jednoduše naleznete tady nyní za výhodné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 189 Kč.