HEPA filtr a molitanový filtr Concept VR3510/VR3520

Sada filtrů Pokud u vás doma vysává robotický vysavač značky Concept je dobré mít vždy k dispozici náhradní filtry, protože pro opravdu efektivní... více informací »
HEPA filtr a molitanový
Značka: CONCEPT
99 Kč
Ověřit dostupnost
Sada filtrů Pokud u vás doma vysává robotický vysavač značky Concept je dobré mít vždy k dispozici náhradní filtry, protože pro opravdu efektivní...

Sada filtrů Pokud u vás doma vysává robotický vysavač značky Concept je dobré mít vždy k dispozici náhradní filtry, protože pro opravdu efektivní úklid je třeba je pravidelně čistit nebo měnit. Výborná filtrace Filtry pro robotický vysavač Concept zajišťují účinnou filtraci během vysávání, a efektivně zachytí až 99,9 % částic, včetně různých alergenů. Originální příslušenství je to nejlepší co můžete pro svoje spotřebiče pořídit, máte u nich totiž jistotu maximální kompatibility a dlouhé životnosti. V balení naleznete 1 kus molitanového a 1 kus HEPA filtru.

Levný produkt HEPA filtr a molitanový filtr Concept VR3510/VR3520 od výrobce s dlouholetou historií CONCEPT pořídíte momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Cena od 99 Kč.