Herní bezdrátová myš Trust GXT 107 Izza (23214)

Herní myš Trust GXT 107 Izza Ukažte svým soupeřům svoje herní kvality a styl s bezdrátovou herní myší s plně osvětleným povrchem Trust GXT107... více informací »
Herní bezdrátová myš Trust GXT 107
Značka: Trust
536 Kč
Ověřit dostupnost
Herní myš Trust GXT 107 Izza Ukažte svým soupeřům svoje herní kvality a styl s bezdrátovou herní myší s plně osvětleným povrchem Trust GXT107...

Herní myš Trust GXT 107 Izza Ukažte svým soupeřům svoje herní kvality a styl s bezdrátovou herní myší s plně osvětleným povrchem Trust GXT107 Izza. Všestranný tvar, 6 tlačítek, včetně speciálního tlačítka pro výběr rychlosti DPI a bezdrátové připojení dělají z herní myši GXT107 mocnou zbraň ve vaší ruce, se kterou máte vítězství na dosah. Bezdrátové připojení Užijte si ničím nerušené herní zážitky, aniž by vás obtěžovaly kabely. Díky bezdrátovému připojení s dosahem 10 metrů stačí zapojit miniaturní microUSB přijímač do počítače a začít hrát. Poté, co ukončíte hru, můžete microUSB přijímač uložit do myši nebo jej nechat v počítači či notebooku. Plně osvětlený kryt Ohromte soupeře svým stylem. Díky herní myši GXT 107 Izza vás jen tak někdo nepřehlédne. Myš přichází s jedinečným plně osvětleným krytem, který bude zářit barvami dle úrovně nastavení DPI. Zásluhou pogumovaného povrchu se myš pohodlně drží v ruce a barevný světelný dýchací efekt dokonale doplní vaši herní sestavu. Zvolte si rychlost reakcí S herní myší GXT107 je výhoda na vaší straně. Myš nabízí rovnou 6 citlivých tlačítek pro maximální produktivitu a efektivitu při hraní i práci. Nechybí totiž speciální tlačítko pro výběr rychlosti od 800 do 2000 DPI. Zvolte si vyšší rozlišení DPI pro rychlé reflexy nebo nižší nastavení pro přesné zásahy.
Ve slevě tento produkt Herní bezdrátová myš Trust GXT 107 máte možnost koupit prostě tady na stránkách v populární sekci notebooky. Nyní najdete jiné produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete více produktů značky Trust. Najdete je níže na této stránce.

Tento žádaný výrobek Herní bezdrátová myš Trust GXT 107 Izza (23214) od populární značky Trust můžete sehnat momentálně v naši nabídce v bezva akci. Produkt koupíte teď u nás za 536 Kč.