Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD)

Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle jsou skvělým parťákem při každém herním... více informací »
Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle
Značka: Connect IT
591 Kč
Ověřit dostupnost
Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle jsou skvělým parťákem při každém herním...

Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle jsou skvělým parťákem při každém herním dobrodružství, které s nimi prožijete. Jedná se o sluchátka se špičkovými parametry a odnímatelným mikrofonem s čistým zvukem, který vás zcela pohltí do víru hry. Budete schopni lépe reagovat na zvukové podměty a rychleji vyhodnocovat nebezpečí, která na vás číhají. Dokonalý zvuk O perfektní reprodukci zvukové stopy se starají extra velké výkonné 40mm zvukové měniče, které přinášejí celý rozsah, a to jak čisté vysoké tóny, tak silné hluboké basy. Už nikdy neprošvihnete, co se děje ve vašem okolí. Maximální pohodlí Sluchátka jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které napomáhají ke komfortnímu nošení. Extra měkké náušníky můžete sklopit a over-ear konstrukce zajišťuje obepnutí náušníků kolem celého ucha i z vnější strany, což zajistí dokonalé odhlučnění. Potěší i měkké polstrování hlavového mostu.Tento levný kus je k dostání pohodlně tu na stránkách zařazený v sekci audio! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Výrobce Connect IT pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na více produktů od dodavatele Connect IT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Herní bezdrátová sluchátka Connect IT Doodle (CHP0800DD) od společnosti s předním postavením na trhu Connect IT pořídíte právě v bezva akci! Akční cena od 591 Kč.