Herní klávesnice Cooler Master CK530 V2 (CK-530-GKTM1-US)

Nečekaně výkonná Herní klávesnice Cooler Master CK530 V2 vám nabídne vše, co budete potřebovat, abyste zvítězili v každé bitvě. Těšit se... více informací »
Herní klávesnice Cooler Master
Značka: Cooler Master
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Nečekaně výkonná Herní klávesnice Cooler Master CK530 V2 vám nabídne vše, co budete potřebovat, abyste zvítězili v každé bitvě. Těšit se...

Nečekaně výkonná Herní klávesnice Cooler Master CK530 V2 vám nabídne vše, co budete potřebovat, abyste zvítězili v každé bitvě. Těšit se můžete na precizní mechanické hnědé spínače, snadné ovládání bez nutnosti softwaru, krásné RGB podsvícení, hliníkovou konstrukci nebo také na opěrku pro vaše zápěstí, která vám poskytne dostatek pohodlí po celou dobu hraní. Praktické ovládání Upravte si intenzitu podsvícení klávesnice, uzamkněte systémové klávesy Windows nebo spusťte některé z přednastavených maker. To vše snadno a rychle během hraní a bez nutnosti instalovat speciální software. Kromě toho je klávesnice vybavena funkcí N-key a 6.key rollover, které zajistí, že každý stisk klávesy bude správně detekován bez ohledu na to, kolik kláves bylo stisknuto. Standardní rozložení kláves Klávesnice Cooler Master CK530 V2 se může pochlubit standardním rozložením kláves, díky kterému si můžete být jistí každým údarem. Navíc díky tomu, že klávesnice nemá numerickou část, se pohodlně vejde na každý herní stůl a můžete si ji vzít snadno kdykoliv a kamkoliv s sebou. Hliníková deska Zakřivená hliníková horní deska klávesnice působí moderním dojmem a navíc přidává celé konstrukci klávesnice na její odolnosti. Mechanické spínače Hnědé mechanické spínače se vyznačují svou vysokou odolností, maximální spolehlivostí a přesností, a také typickou tichostí při stisku. Jsou vhodné především pro hráče MOBA a RTS her. Přizpůsobí se vám Pokud si chcete svou klávesnici maximálně přizpůsobit – nastavit si přesně barvu podsvícení nebo například doladit uživatelská makra – můžete k tomu využít speciální software Cooler Master MasterPlus, který schopnosti vaší herní klávesnice CK530 V2 ještě mnohonásobně vylepší. Maximální pohodlí Hrajte nerušeně po celé hodiny díky opěrce zápěstí, která je navíc plně odnímatelná a vyrobena z měkké tkaniny pro maximální pohodlí.

Vysoce kvalitní kus Herní klávesnice Cooler Master CK530 V2 (CK-530-GKTM1-US) od známé společnosti Cooler Master lze koupit tady teď za nejnižší cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 499 Kč.