Herní klávesnice Dell Alienware AW510K

Klávesnice DELL Alienware AW510K, US, herní, podsvícená, černá Herní klávesnice DELL Alianware AW 768 je určena pro fanoušky a nadšené hráče... více informací »
Herní klávesnice Dell Alienware
Značka: Dell
3 423 Kč
Ověřit dostupnost
Klávesnice DELL Alienware AW510K, US, herní, podsvícená, černá Herní klávesnice DELL Alianware AW 768 je určena pro fanoušky a nadšené hráče...

Klávesnice DELL Alienware AW510K, US, herní, podsvícená, černá Herní klávesnice DELL Alianware AW 768 je určena pro fanoušky a nadšené hráče počítačových her, kteří zcela jistě ocení její technické parametry, ale i designovou stránku tohoto zařízení. Klávesnice nabízí možnost podsvícení ve 13 RGB zónách, které nabízejí širokou škálu odstínů a barevných kombinací, s kterých si zcela jistě vyberete své nejoblíbenější. Perfektně vybavená Klávesnice nabízí 15 speciálních kláves, které poskytují možnost programování pomocí maker. Technologie anti-ghosting také nechybí a je přítomna na všech klávesách. Při dlouhodobém hraní zcela jistě oceníte ergonomický design klávesnice, která vám poskytne pohodlné ovládání. Odolná Každá správná herní klávesnice by měla očekávat vysoké zatížení a nápor na samotnou konstrukci a kvalitu zpracování. U tohoto zařízení se robustní tělo a speciálně upravená mechanika kláves postará o velkou odolnost a dlouhodobou životnost. Jednotlivé klávesy jsou dimenzovány až na 50 milionů úderů. Mějte náskok Ve hře hraje důležitou roli rychlost, která je jedním z klíčových parametrů. Proto je rychlost odezvy klávesnice Alianware AW 768 1 ms, což poskytuje náskok před vašimi protihráči. Interní paměť je 256 Kb. Hodně povedený produkt lze sehnat právě nyní tady a teď na našem webu ve známé rubrice notebooky! Připravili jsme zlevněné výrobky z naší rubriky jednoduše online!

Tento kvalitní a žádaný kousek Herní klávesnice Dell Alienware AW510K od výrobce s dobrým jménem Dell jde nakoupit v aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 3 423 Kč.