Herní klávesnice Fury Skyrider (NFU-1697)

Herní klávesnice FURY SKYRIDER Seznamte se s herní klávesnicí, která změní způsob, jakým hrajete hry. Uchvátí vás membránovými spínači,... více informací »
Herní klávesnice Fury Skyrider
Značka: Fury
484 Kč
Ověřit dostupnost
Herní klávesnice FURY SKYRIDER Seznamte se s herní klávesnicí, která změní způsob, jakým hrajete hry. Uchvátí vás membránovými spínači,...

Herní klávesnice FURY SKYRIDER Seznamte se s herní klávesnicí, která změní způsob, jakým hrajete hry. Uchvátí vás membránovými spínači, odolným provedením a senzačním osvětlením. Famózní klávesy Potěší vás unikátní membránové spínače s rychlou odezvou. S multimediálními klávesami a podložkou pod zápěstí bude práce s klávesnicí jedna báseň. Hraje všemi barvami Díky RGB podsvícení máte možnost hrát až dlouho do noci a opletený kabel s USB konektorem vám usnadní připojení k jakýmkoliv zařízením. Žádaný kus Herní klávesnice Fury Skyrider můžete koupit taky na našem webu v populární rubrice notebooky. Nyní můžete koupit unikátní zboží z této známé rubriky na pár kliknutí! Tato značka Fury pro své zákazníky dodává špičkové výrobky. Přesvědčte se sami.

Tento unikátní výrobek Herní klávesnice Fury Skyrider (NFU-1697) od společnosti s výborným jménem Fury seženete právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Akční cena od 484 Kč.