Herní klávesnice Genesis Thor 210 (NKG-1646) OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Thor 210 RGB Herní klávesnice Genesis Mechanická nebo... více informací »
Herní klávesnice Genesis Thor 210 (NKG-1646) OBAL
Značka: neuvedeno
683 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Thor 210 RGB Herní klávesnice Genesis Mechanická nebo...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Thor 210 RGB Herní klávesnice Genesis Mechanická nebo membránová klávesnice? Herní klávesnice Genesis Thor 210 RGB přináší dokonalou odpověď na tuhle otázku. Hybridní technologie kombinuje nejlepší vlastnosti obou typů klávesnice – rychlou dobu odezvu, maximální odolnost a spoustu praktických funkcí. Kromě toho se můžete těšit na krásné 7zónové RGB podsvícení s 11 různými režimy svícení, které dodají tu správnou atmosféru vašem herním večerům. USB porty a audio vstupy Na zadní straně klávesnice jsou zabudovaná dva USB porty a zvukový vstup na sluchátka a na mikrofon, které vám poskytnout další místo pro vaše příslušenství. Perfektní funkce pro hry Thor 210 RGB vám nabídne funkci anti-ghosting, která vám umožní stisknout až 19 kláves současně a všechny spolehlivě zaznamenat. Kromě toho má také funkci zámku kláves Windows, možnost přehození šipek a kláves WASD a také vám nabídne 12 multimediálních kláves se spoustou ovládacích funkcí. Vestavěná paměť Vestavěná paměť klávesnice umožní ukládat vaše uživatelská makra přímo do klávesnice a ty pak využívat i na jiných zařízeních, než na kterém byly vytvořeny. Vezměte si svou klávesnici na LAN párty s přáteli a užívejte si svých herních maker.
Kvalitní a oblíbený produkt Herní klávesnice Genesis Thor 210 (NKG-1646) OBAL POŠKOZEN máte možnost získat v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární kategorii notebooky! Vyhledejte si ještě ostatní zboží z této známé sekce za akční cenu! Významný dodavatel neuvedeno má kvalitní sortiment za skutečně nížkou cenu. Udělejte si radost.

Tento exkluzivní produkt Herní klávesnice Genesis Thor 210 (NKG-1646) OBAL POŠKOZEN od společnosti se zárukou kvality neuvedeno lze nakoupit u nás za výprodejovou cenu. Ceny od 683 Kč.