Herní klávesnice Niceboy ORYX K610

Herní klávesnice Niceboy ORYX K610 Chameleon Ukažte soupeřům svoje herní kvality i v tom nejtvrdším boji. Herní mechanická klávesnice Niceboy ORYX... více informací »
Herní klávesnice Niceboy ORYX
Značka: Niceboy
1 038 Kč
Ověřit dostupnost
Herní klávesnice Niceboy ORYX K610 Chameleon Ukažte soupeřům svoje herní kvality i v tom nejtvrdším boji. Herní mechanická klávesnice Niceboy ORYX...

Herní klávesnice Niceboy ORYX K610 Chameleon Ukažte soupeřům svoje herní kvality i v tom nejtvrdším boji. Herní mechanická klávesnice Niceboy ORYX K610 Chameleon přináší fantastickou odezvu díky kvalitním spínačům Mojo RX, se kterými budete mít náskok před protihráči, funkce Anti-Ghosting a Winlock, které nedovolí narušení vaší hry nebo stylové RGB podsvícení. Klíčové vlastnosti Drátová mechanická klávesnice Kvalitní mechanické spínače Mojo RX Vlastní software ORYX (v češtině) Plný Anti-Ghosting (N-Key rollover) Programovatelná makra Windows lock Multimediální klávesy Česká lokalizace kláves Nastavitelné RGB podsvícení Odolná kovová konstrukce 104 kláves Připojení pomocí USB Kabel o délce 1,8 m s pozlaceným konektorem Spínače s bleskovou odezvou Při hraní her i práci jistě oceníte vysoce přesný a citlivý záznam každého stisku klávesy. Přesně to vám nabídne mechanická klávesnice, jejíž spínače Mojo RX garantují až 50 milionů stisknutí a bleskovou odezvu. Klávesnice vedle toho disponuje odolnou kovovou konstrukcí a opleteným kabelem s pozlaceným konektorem jako stvořenými pro náročné hráče. Tolik stisků, kolik chcete Na obyčejné klávesnice může být více než 6 současně stisknutých kláves příliš. Pro ORYX K610 Chameleon to však není problém díky N-Key rollover Anti-Ghostingu, jenž zaznamená každou stisknutou klávesu bez ohledu na to, kolik jich je. Na jedné klávesnici díky tomu mohou pařit i dva hráči. Zvolte si vlastní makra i podsvícení Přizpůsobit si funkce i barvy klávesnice můžete pomocí ORYX softwaru a to navíc v češtině. Díky možnosti naprogramování maker poté stačí místo několika kláves stisknout jedinou. Software vám umožní zvolit si dokonce i to, které klávesy chceme mít podsvícené a jakou barvou. Nekonečný výběr barev a efektů Díky velkému množství přednastavených barevných a herních režimů si můžete hraní užít pokaždé v jiných barvách či si barvy klávesnice sladit s vaší herní sestavou. Nebo dejte najevo svoji kreativitu a zvolte si vlastní styl podsvícení pomocí softwaru ORYX. Multimediální klávesy a WinLock Chcete snadněji a rychleji ovládat internetový prohlížeč, fotografie nebo videa? K tomu slouží multimediální klávesy, jež pozvednou vaši produktivitu na novou úroveň. Nechybí ani tlačítko WinLock, které uzamkne klávesu Windows, takže se vám již nestane, že jeden chybný stisk bude znamenat vyvolání nabídky Windows. Obsah balení Klávesnice Niceboy ORYX K610 Chameleon Návod k obsluze Hodně oblíbený kousek Herní klávesnice Niceboy ORYX máte možnost dostat v pohodě tu na našich stránkách v sekci notebooky. Nyní si můžete vybrat nové produkty z této známé sekce v akci. Tato značka Niceboy vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment.

Hodně oblíbený produkt Herní klávesnice Niceboy ORYX K610 od spolehlivého výrobce Niceboy jde sehnat u nás právě napořád výhodně! Nyní pořídíte od 1 038 Kč.