Herní klávesnice Winner Group (WINHERKLAPIN) OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Herní klávesnice Winner Group Herní klávesnice Winner Group... více informací »
Herní klávesnice Winner Group (WINHERKLAPIN) OBAL
Značka: Winner Group
683 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Herní klávesnice Winner Group Herní klávesnice Winner Group...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Herní klávesnice Winner Group Herní klávesnice Winner Group je zhotovena z kovu, takže odolnost a dlouhá životnost je předem zaručena. Nechybí ani anti-ghosting, se kterým stisknete až 25 kláves najednou. LED podsvícení + Plug & Play Díky volitenému jasu podsvícení můžete hrát i uprostřed noci. Budete moci vybírat až z pěti různých intenzit. Samozřejmostí je také systém Plug & Play, který vám usnadní začátek hry, kdy stačí klávesnici zapojit, a můžete se vrhnout do boje.

Hodně oblíbený produkt Herní klávesnice Winner Group (WINHERKLAPIN) OBAL POŠKOZEN od společnosti s výborným jménem Winner Group jde pořídit momentálně skutečně výhodně. Právě teď jen za 683 Kč.