Herní myš Asus TUF M3 (90MP01J0B0UA00)

Herní myš ASUS TUF Gaming M3 Hledáte dokonalého herního společníka, který vás nasměruje na cestu k vítězství? Herní myš ASUS TUF Gaming M3... více informací »
Herní myš Asus TUF
Značka: ASUS
393 Kč
Ověřit dostupnost
Herní myš ASUS TUF Gaming M3 Hledáte dokonalého herního společníka, který vás nasměruje na cestu k vítězství? Herní myš ASUS TUF Gaming M3...

Herní myš ASUS TUF Gaming M3 Hledáte dokonalého herního společníka, který vás nasměruje na cestu k vítězství? Herní myš ASUS TUF Gaming M3 zaujme kompaktním a ergonomickým provedením, zajišťujícím maximální komfort během vašich herních maratonů, vysoce přesným optickým senzorem s nastavitelným rozlišením až 7000 DPI nebo přepínači s životností až 20 milionů kliknutí. Svým unikátním podsvícením Aura Sync RGB navíc dodá vaší herní sestavě na jedinečnosti. Speciální tvar a lehká konstrukce Užijte si i několikahodinové herní maratony v maximálním pohodlí. Myš TUF Gaming M3 nabízí kompaktní a lehkou konstrukci s ergonomickým tvarem pro pohodlné ovládání pomocí úchopů claw či fingertip. Díky jejímu ergonomickému designu a hmotnosti pouhých 84 gramů, se budete moci soustředit pouze na svoje herní výkony. Optický senzor pro hráče O dokonale plynulý pohyb, důležitý nejen při hraní akčních her, se stará optický senzor s nastavitelným rozlišením od 200 do 7 000 DPI. Přímo na myši najdete dvě tlačítka pro úpravu hodnoty DPI během používání a díky frekvenci 1 000 Hz si užijete při hraní neuvěřitelně rychlou odezvu. Vysoce kvalitní provedení Myš TUF Gaming M3 zvládne i to nejnáročnější používání. Její vnější část je chráněna speciální vrstvou, odolnou proti otěru, tření i slanému potu. Myš je navíc opatřena vysoce kvalitními dotykovými spínači se životností nejméně 20 milionů kliknutí a teflonovými nožkami pro naprosto plynulý pohyb i po dlouhých hodinách uprostřed hry. Barevné osvětlení Aura Sync RGB Vychutnejte si při hraní jedinečnou světelnou atmosféru, která vás ještě více vtáhne do hry. Osvětlení Aura Sync RGB disponuje širokou paletou barev a světelných efektů, přičemž je navíc synchronizováno napříč zařízeními s podporou Aura Sync pro ty nejlepší světelné zážitky při hraní. Sedm dotykových tlačítek Snadné ovládání myši, které uspokojí i ty nejnáročnější hráče, zajišťuje sedm programovatelných tlačítek, jejichž nastavení si můžete snadno přizpůsobit dle svých potřeb. Pomocí dvou přepínačů DPI můžete během hry měnit rozlišení senzoru a otočné kolečko, na které lze kliknout, doplňuje výbavu myši. Software Armoury II Ovládací software Armory II s intuitivním uživatelským rozhraním umožňuje snadné možnosti úpravy nastavení myši TUF Gaming M3. Nástroj zajišťuje jednoduché vytváření profilů, změnu světelných efektů, mapování tlačítek nebo úpravu DPI. Software dokonce umožňuje sledování hardwarových statistik během vašeho hraní. Tento akční a ve slevě produkt Herní myš Asus TUF M3 (90MP01J0B0UA00) máte možnost pořídit právě zde tady u nás v populární rubrice notebooky! Vyberte si kvalitní zboží ze zmíněné sekce ve výprodejové akci.

Tento diskontní produkt Herní myš Asus TUF M3 (90MP01J0B0UA00) od přední značky ASUS najdete tady teď právě za výborné peníze! Nabídka již od 393 Kč.