Herní notebook ASUS FX706LI-HX205T 17,3″ i7 16GB, SSD 512GB

Herní notebook ASUS FX706LI-HX205T DESIGN BEZ HRANIC, VÝKON BEZ ZÁBRAN Nový herní notebook od společnosti ASUS patří do série strojů FX706, která... více informací »
Herní notebook ASUS FX706LI-HX205T 17
Značka: ASUS
26 091 Kč
Ověřit dostupnost
Herní notebook ASUS FX706LI-HX205T DESIGN BEZ HRANIC, VÝKON BEZ ZÁBRAN Nový herní notebook od společnosti ASUS patří do série strojů FX706, která...

Herní notebook ASUS FX706LI-HX205T DESIGN BEZ HRANIC, VÝKON BEZ ZÁBRAN Nový herní notebook od společnosti ASUS patří do série strojů FX706, která sazí na nezaměnitelný design, vysoký výkon vnitřních komponent i jejich inteligentní uspořádání a především také na řadu vylepšení pro hráče počítačových her. Můžete se tak těšit například na přizpůsobenou barevně podsvícenou klávesnici, konstrukci, která prošla armádním testováním nebo chlazení s nastavitelnou intenzitou. POHLCUJÍCÍ DISPLEJ Neodolatelnému pohledu displeje přispěje vysoké Full HD rozlišení, které poskytne maximální detaily a IPS technologie. Ta je zárukou širokých pozorovacích úhlů a také živých a přesných barev. ODOLNĚJŠÍ NEŽ OBVYKLE Model notebooku si prošel sérií armádních testů MIL-STD-810H, díky čemuž vám může zaručit nadstandardní výdrž a odolnost. Slibuje tak například odolnost proti slunečnímu záření, extrémním teplotám, výšce nebo otřesům. Můžete se tak spolehnout, že s vámi vydrží opravdu dlouho a nerozhází ho ani náhodný pád na stůl. Otřesy a vibrace Teplota Vlhkost Nadmořská výška Sluneční záření HERNÍ KLÁVESNICE Klávesnice, přizpůsobená potřebám hračů, nabízí jedinečné RGB podsvícení. Díky inspiraci klasickými počítačovými klávesnici se můžete těšit na dostatek prostoru mezi klávesami a tak i snadnější ovládání. Centrum Armoury Crate je tu pro vytváření klávesových zkratek, ovládání hlasitosti a pořízení záznamu s průběhem hry. NEZASTAVITELNÝ VÝKON Pod kapotou ukrývá model FX706 celou plejádu výkonných komponent. V čele s procesorem Core i7-10870H a operační pamětí s kapacitou 16 GB se postará o více než dostatek výkonu pro nainstalované aplikace i hry. Těm navíc značnou měrou přispěje i grafická karta GeForce GTX 1650 Ti s 4GB vlastní pamětí. Core i7-10870H GeForce GTX 1650 Ti 16 GB DDR4 Procesor Grafika Operační paměť VYLADĚNÝ ZVUK Abyste se vždy mohli spolehnout na ty nejlepší zážitky, je model FX706 vybaven technologií DTS:X Ultra, která dodá vašim hrám i filmům pohlcující 7.1 kanálový virtuální zvuk i když používáte jen headset. Navíc zvuk můžete upravit pomocí optimalizovaných nastavení podle toho, zda zrovna hrajete, sledujete zápas či koukáte na film.
Kvalitní a levný výrobek můžete nakoupit v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii notebooky. Připravili jsme pro vás skvělé zboží ve zmíněné kategorii za outletovou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete další produkty od dodavatele ASUS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Herní notebook ASUS FX706LI-HX205T 17,3" i7 16GB, SSD 512GB s pečetí kvality od značky ASUS snadno můžete pořídit tady nyní opravdu levně! Nyní pořídíte za 26 091 Kč.