Herní set Cooler Master MS110 (MS-110-KKMF1-CZ)

Herní set Herní set Cooler Master nabízí RGB LED podsvícení jak na klávesnici, tak na myši. Na klávesnici je dostupné v 6 zónách a na myši ve 3 -... více informací »
Herní set Cooler Master
Značka: Cooler Master
1 252 Kč
Ověřit dostupnost
Herní set Herní set Cooler Master nabízí RGB LED podsvícení jak na klávesnici, tak na myši. Na klávesnici je dostupné v 6 zónách a na myši ve 3 -...

Herní set Herní set Cooler Master nabízí RGB LED podsvícení jak na klávesnici, tak na myši. Na klávesnici je dostupné v 6 zónách a na myši ve 3 – kolečko, logo, 2 boční světelné lišty RGB. Optický senzor Pixart 5050 Součástí je i skvělá myš s citlivým senzorem až 3 200 DPI a klávesnice s anti-ghosting technologií pro 26 kláves.
Unikátní a oblíbený produkt je dostupný právě tady na našich stránkách ve známé rubrice notebooky! Najděte si ostatní výrobky z této oblíbené sekce snadno online! Oblíbená značka Cooler Master pro vás připravuje kvalitní výrobky.

Tento diskontní výrobek Herní set Cooler Master MS110 (MS-110-KKMF1-CZ) od výrobce se skvělou pověstí Cooler Master lze zakoupit právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu. Právě teď jen za 1 252 Kč.