Herní set FURY 4v1 THUNDERSTREAK 3.0 CZ/SK VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nefunkční myš. Herní set Fury Thunderstreak 3.0 Při hraní her obvykle... více informací »
Herní set FURY 4v1 THUNDERSTREAK 3.0 CZ/SK
Značka: Fury
577 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nefunkční myš. Herní set Fury Thunderstreak 3.0 Při hraní her obvykle...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nefunkční myš. Herní set Fury Thunderstreak 3.0 Při hraní her obvykle rozhodují o vašem osudu detaily. Kvalitní herní příslušenství tak může hrát velkou roli v tom, zda z bojiště odejdete jako vítěz nebo poražený. A proto je tu herní set 4v1 Fury Thunderstreak 3.0 v podobě herní klávesnice, myši, headsetu a podložky pod myš ve sjednoceném herním designu a s prvotřídními atributy důležitými pro každého hráče. Vítězná sada herního příslušenství Pečlivě vybrané herní příslušenství je základem úspěchu každého velkého hráče. Sada Fury Thunderstreak 3.0 nejenže nabídne dokonale sladěný herní design, který se stane ozdobou vašeho herního počítače, ale především vás svou skvělou výbavou nasměruje k vítězství. Sada obsahuje všechny důležité součásti pro úspěšné hraní her v podobě klávesnice, sluchátek, myši a podložky. Nízkoprofilová herní klávesnice Středobodem herní sestavy Fury je vysoce kvalitní, nízkoprofilová membránová klávesnice, která svou výbavou uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Opěrka zápěstí a sklápěcí nohy zajistí pohodlí při používání a vícebarevné podsvícení dodá vaší herní sestavě ten správný šmrnc. Ve výbavě najdete 12 multimediálních kláves a anti-ghosting až pro 19 kláves. Voděodolný design se pak hodí v případě nechtěného polití klávesnice. Sluchátka s kvalitním zvukem Základem úspěšné online hry je kvalitní komunikace se spoluhráči. Herní sluchátka s mikrofonem vám umožní ponořit se naplno do hry díky dynamickému rozsahu reproduktorů 105 dB, frekvenční odezvě mezi 20-20 000 Hz a impedanci 32 ohmů. Maximální pohodlí při hraní zajišťují měkké náušníky zdobené tkaninou, která současně snižuje přehřívání uší. Programovatelná myš Nezbytností mnoha hráčů je možnost přizpůsobit si funkce tlačítek myši vlastním potřebám. Sada Thunderstreak proto byla obohacena o software pro úpravu maker a možnost přiřazení každému z pěti programovatelných tlačítek myši širokou škálu funkcí. Dokonale plynulý pohyb zajišťuje optický senzor s maximálním rozlišením 4000 DPI a vizuální efekty LED podsvícení dodávají vaší herní sestavě na jedinečnosti. Kvalitní podložka pod myš Dokonale přesný pohyb myši bez ohledu na situaci zajišťuje kvalitní herní podložka pod myš. Horní vrstva zakončená látkou zajistí přesný pohyb snímače myši, díky čemuž už vaší mušce nikdo neunikne. Protiskluzová gumová základna se pak stará o to, aby podložka i v té nejvypjatější chvíli zůstala pevně na svém místě. Netradiční design je pak stylovou třešničkou na dortu.

Výjimečný a žádaný výrobek Herní set FURY 4v1 THUNDERSTREAK 3.0 CZ/SK VADA VZHLEDU, ODĚRKY od populárního výrobce Fury můžete sehnat zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 577 Kč.