Herní set Marvo CM409

Herní set Marvo CM409 Herní set klávesnice, myši, sluchátek a podložky pod myš Marvo nabídne hráčům vše, co potřebují k vítězství. Kvalitní... více informací »
Herní set Marvo CM409
Značka: Marvo
809 Kč
Ověřit dostupnost
Herní set Marvo CM409 Herní set klávesnice, myši, sluchátek a podložky pod myš Marvo nabídne hráčům vše, co potřebují k vítězství. Kvalitní...

Herní set Marvo CM409 Herní set klávesnice, myši, sluchátek a podložky pod myš Marvo nabídne hráčům vše, co potřebují k vítězství. Kvalitní zpracování, jedinečný design, stylové podsvícení a hlavně rychlá odezva. To je herní sada Marvo CM409. Klávesnice Herní klávesnice Marvo se vyznačuje především dlouhou životností kláves s CZ/SK rozložením. Těšit se můžete také na multimediální klávesy, s kterými jednoduše změníte hlasitost, otevřete webový prohlížeč a jiné. Klávesnice má 19 antighosting kláves (=můžete stisknout všech 19 kláves současně a všechny budou zaznamenány). Třešničkou na dortu je stylové duhové podsvícení, které dodá tu správnou atmosféru vašim herním večerům. Myš Herní myš se šesti tlačítky, skvělým optickým senzorem s nastavitelnou citlivostí až 3 200 DPI, perfektní odezvou a stylovým podsvícením, u kterého si navíc můžete vybrat jednu ze sedmi barev. Mimo jiné se můžete těšit na speciální ergonomický tvar, díky kterému se myš velmi pohodlně drží. Součástí sady je navíc praktická podložka pod myš, která zaručí přesné snímání senzoru. Sluchátka Získejte výhodu před svými soupeři, díky jedinečnému zvuku herních sluchátek Marvo. S těmito sluchátky vás již nic nezaskočí. Mimo skvělý zvuk se můžete těšit na kvalitní mikrofon a maximální pohodlí po celou dobu hraní.
Výjimečný a žádaný kus můžete nakoupit právě zde tu na našem webu ve známé sekci notebooky! Nyní můžete získat akční produkty z této oblíbené rubriky snadno online! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Marvo. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Marvo má v nabídce skvělý sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Diskontní produkt Herní set Marvo CM409 od známého výrobce Marvo snadno najdete tady a teď právě za parádní cenu! Aktuálně za 809 Kč.