Herní sluchátka Asus TUF H1 (90YH03A1-B1UA00)

Herní sluchátka Asus TUF H1 Zažijte při hraní vašich oblíbených her pohlcující zvukové zážitky a maximální pohodlí s herními sluchátky ASUS... více informací »
Herní sluchátka Asus TUF
Značka: ASUS
1 163 Kč
Ověřit dostupnost
Herní sluchátka Asus TUF H1 Zažijte při hraní vašich oblíbených her pohlcující zvukové zážitky a maximální pohodlí s herními sluchátky ASUS...

Herní sluchátka Asus TUF H1 Zažijte při hraní vašich oblíbených her pohlcující zvukové zážitky a maximální pohodlí s herními sluchátky ASUS TUF Gaming H1. Je stvořen pro náročné hráče a jako takový přináší bohatý zvuk s hutnými basy produkovaný ovladači ASUS Essence. Vzduchotěsné komory a lehká konstrukce zajistí, že je na hlavě ani nepocítíte. Své herní večery si tak zajisté náležitě užijete. Intenzivní zvukový zážitek Vzduchotěsné komory obklopí vaše uši a vy tak dostanete opravdu bohatý a čistý zvuk. K tomu ještě 40mm měniče ASUS Essence zajistí hluboké basy, takže každý poslech bude skutečným požitkem. Budete obklopeni zvukem Užívejte si virtuální prostorový zvuk 7.1, který vás skutečně dostane do hry. Obdržíte tak komplexní přehled o situaci, kterou snadno přetavíte v herní výhodu. Bude tak neocenitelnou součástí každého virtuálního klání. Užitečný mikrofon Pro zcela pohodlnou komunikaci zajisté oceníte jednosměrný analogový boom mikrofon s ramenem. S každým člověkem budete komunikovat zcela čistě a jasně. Díky certifikaci Discord a TeamSpeak budete mít navíc jistotu, že týmové řeže budou skutečným požitkem. Na hlavě jej ani neucítíte TUG Gaming H1 je navržen tak, abyste si mohli užít maximální herní zábavu. S vahou 295 gramů se nemusíte obávat, že se při dlouhých večerech na hlavě pronese. To ještě podpoří závěsný hlavový rám, který vám nebude tlačit na vaši hlavu. Jednoduchá nastavení Můžete je snadno ovládat skrze tlačítka přímo na sluchátcích. Jednoduše je vypnete nebo zapnete, případně si posuvným kolečkem upravíte hlasitost. Při dlouhých herních večerech také určitě oceníte i kontrolku stavu baterie. A pokud budete mít zájem o komplexnější nastavení TUF Gaming H1, se softwarem Armoury Crate to půjde jedna báseň. Široká kompatibilita Přístroj je kompatibilní s řadou zařízení. Jednoduše je tedy připojíte k vašemu PC, Mac, Playstationu 4 a 5, Nintendu Switch nebo chytrému telefonu.

Tento kvalitní výrobek Herní sluchátka Asus TUF H1 (90YH03A1-B1UA00) od dodavatele s dobrým jménem ASUS seženete právě teď v naší nabídce napořád výhodně! Akční cena 1 163 Kč.